Witamy na naszej stronie

Konkursy i zawody sportowe 2016/2017

Mistrz tabliczki mnożenia

Regulamin konkursu

Klasowym Mistrzem Tabliczki Mnożenia w poszczególnych miesiącach zostali:

Klasa

Pażdziernik

Listopad

Grudzień

Styczeń

IV

Paweł Wolski

Aleksandra Stefańska

Aleksandra Stefańska

Kacper Nowacki

V

Ksawier Krawczyk

Łukasz Szafranek

Ksawier Krawczyk

Łukasz Szafranek

VI

Damian Kłys

Damian Kłys

Damian Kłys

Nikola Olejnik

 

Klasa

Marzec

Kwiecień

Maj

IV

Aleksandra Stefańska

Oliwia Macała

Kacper Nowacki

V

Nikodem Ołdak

Nikodem Ołdak

Nikodem Ołdak

VI

Damian Kłys

Damian Kłys

Maciej Nowak

 Mistrz tabliczki mnożenia w roku 2016/2017:

Aleksandra Stefańska (klasa IV), Nikodem Ołdak (klasa V) i Damian Kłys (klasa VI)

Konkurs na najwyższą frekwencję

Regulamin konkursu na najwyższą frekwencję

Frekwencja klas w poszczególnym miesiącu:

 

Miejsce

Wrzesień

Pażdziernik

Listopad

Grudzień

Styczeń

I

Klasa VI - 99,38%

Klasa II – 99,45%

Klasa VI -95,51%

Klasa III - 95%

Klasa III - 92%

II

Klasa II - 98,92%

Klasa IV – 91,93%

Klasa III - 95,50%

Klasa VI - 91,14%

Klasa IV - 90,87%

III

Klasa IV - 95,94%

Klasa I – 90,50%

Klasa V - 90,73%

Klasa V - 86,30%

Klasa II - 89,93%

IV

Klasa III - 95,90%

Klasa IV – 89,64%

Klasa I - 81,01%

Klasa IV - 78,41%

Klsa VI - 87,39%

V

Klasa V - 93,59%

Klasa III – 88,20%

Klasa II - 80,38%

Klasa I - 68,09%

Klasa I - 85,01%

VI

Klasa I - 92,90%

Klasa V – 77,57%

Klasa IV - 77,28%

Klasa II - 59,76%

Klasa V - 80,23 %

Miejsce

Luty

Marzec

Kwiecień

Maj

Czerwiec

I

 klasa VI - 93,96%

klasa III - 96,40%

Klasa III - 95%

Klasa IV - 96,61%

Klasa II - 94,60%

II

 klasa I - 93,90%

klasa I - 95,30%

Klasa I - 94,1%

Klasa I - 95,70%

KlasaI - 89,80%

III

 Klasa III - 85,50%

klasa II - 94,88%

Klasa II - 94%

Klasa VI - 95,48%

Klasa III - 88,70%

IV

 Klasa V - 81,09%

klasa VI - 94,54%

Klasa V - 89,61%

Klasa V - 93,11%

Klasa IV - 82,29%

V

 Klasa IV - 80,65%

klasa IV - 89,90%

Klasa IV - 89,6%

Klasa III - 92,40%

Klasa V - 77,60%

VI

 Klasa II - 79,17%

klasa  V - 87,12%

Klasa VI - 86,15%

Klasa II - 91,00%

Klasa VI - 75,60%

 Nagrodę za 100% frekwencję w I semestrze uzyskali:  Kewin Macała, Oskar Wołk, Oliwia Macała, Nikodem Ołdak oraz Nikola Olejnik.

W konkursie na najwyższą frekwencję klas w I semestrze uzyskali:

 I miejsce zajęła klasa VI – 93,30%,

II miejsce zajęła klasa V – 88,97%,

III miejsce klasa IV – 85,80%


Order Radości

Order Radości

Order Radości otrzymała Amelia Michalska

Konkurs Ortograficzny

Konkurs Ortograficzny

Wyniki konkursu

I MIEJSCE: Damian Kłys - kl. VI

                Maciej Nowak - kl. VI

II MIEJSCE: Ewelina Kozakiewicz - kl. IV

                 Jarosław Kopka - kl. VI

III MIEJSCE: Aleksandra Stefańska kl. - IV


Konkurs Jesienny Bukiet

Jesienny Bukiet

Laureaci:

 I miejsce: Miłosz Karasiński "0" oraz Amelia Michalska kl. IV

 II miejsce: Róża Karasińska kl. II oraz Dominik Michalski kl. I

III miejsce: Milena Kowalska "0" oraz Maciej Pietruczyk kl. V

Wyróżnienie:

Hanna Jeziorska kl. I

 

Konkurs wiedzy o symbolach narodowych dla klas IV - VI.

I miejsce: drużyna Czecha -Maciej Nowak z klasy VI, Agata Bacza z klasy V oraz Aleksandra Stefańska z klasy IV.

II miejsce: drużyna Rusa – Damian Kłys z klasy VI, Łukasz Szafranek z klasy V i Ewelina Kozakiewicz z klasy IV

III miejsce: drużyna Lecha – Jarosław Kopka z klasy VI, Klaudia Animucka z klasy V i Szymon Jankowski z klasy IV

 

„Szkolny Konkurs Literacki na wierszyk o życzliwości, przyjaźni”


Wyniki konkursu w kategorii klas I - III

I MIEJSCE

Malwina Olejnik – kl. I

Nikola Wal - kl. I

Julia Zielińska - kl. III

 Wyniki konkursu w kategorii klas IV - VI

I MIEJSCE

Oliwia Stefańska - kl. IV

Nikola Olejnik – kl. VI

Joanna Stępnik – kl. VI

 

Konkurs "Jestem bezpieczny"

Miejsce I: drużyna lekarzy: Damian Kłys, Ewelina Kozakiewicz, Nikodem Ołdak

Miejsce II: drużyna strażaków: Nikola Olejnik, Paweł Wolski i Jakub Dzierżawski

Miejsce III: drużyna policjantów: Wiktoria Komisarek, Jarosław Kopka, Ksawier Krawczyk


Konkursie plastycznym „Podwodny Świat”

miejsce II zajęła Róża Karasińska z klasy II,

miejsce III uczeń klasy 0 Michał Feliksiak,

 

Konkurs plastyczny na kartkę Bożonarodzeniową:

I miejsce zajęła Martynka Macała z klasy 0;

II miejsce zajęła Nikola Olejnik z klasy VI;

III miejsce zajęła Klaudia Animucka z klasy V wraz z Nikolą Wal z klasy I;

Wyróżnienie - Amelia Michalska z klasy IV.


Konkurs świąteczny:

I miejsce - klasa VI

II miejsce - klasa V

III miejsce - klasa IV


Mistrz Pracowitości:

Laura Tylmanowska - klasa II

Oliwia Macała - klasa IV

Mistrz Pracowitości


 

Order uśmiechu: Zwycięzcą została Amelia Michalska

 

Najwyższe wyniki w nauce w semestrze I uzyskali uczniowie:

 

Klasa I: Adameczek Amelia

 

Klasa II: Zieliński Igor, Leoni Wicińska, Syldatk Bartek, Rzeźniczak Emil

 

Klasa III: Kłys Julia, Zielińska Julianna, Michalska Zofia

 

Klasa IV: Aleksandra Stefańska – 5,0; Jankowski Szymon – 4,72; Michalska Amelia – 4,72

 

Klasa V: Krawczyk Ksawier – 4,09; Ołdak Nikodem – 4,00

 

Klasa VI: Kłys Damian – 5,0; Nowak Maciej – 4,36

 


 Miejsko – Gminnym konkursie  plastycznym „Zimowy krajobraz”

 

I miejsce zdobyła Natalia Kania z klasy III

 


Konkursie szkolnym „Bezpiecznie i zdrowo spędzam ferie zimowe”

 

I miejsce zdobyła Wiktoria Komisarek z klasy IV

 

II miejsce zdobyła Julia Kłys z klasy III

 

III miejsce zdobyły ex aequo Amelia Kłys z klasy „0” oraz Amelia Adameczek z klasy I

 

 

W IV memoriale im. Grzegorza Górczewskiego w skoku wzwyż jeden z naszych uczniów

– Maciej Nowak zdobył III miejsce w kategorii indywidualnej.

 

W kategorii drużynowej chłopców uczniowie: Maciej Nowak, Damian Kłys i Kamil Soszyński uzyskali V miejsce,

 

natomiast w kategorii drużynowej dziewcząt :

 

Amelka Michalska, Nikola Olejnik oraz Ewelina Kozakiewicz zajęły VII miejsce.

 

 

Konkurs plastyczny pn. „Kartka Bożonarodzeniowa ” Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty i Kurii Metropolitalnej Szczecińsko – Kamieńskiej.

 

Igor Dzierżawski z klasy „0” - wyróżnienie spośród 1780 kartek Bożonarodzeniowych.

 

Konkurs recytatorski:

  Konkurs recytatorski

W kategorii klas I - III nagrodzono:

 

I miejsce - Julia Kłys - klasa III
II miejsce - Julianna Zielińska klasa III
III miejsce- Natalia Kania - klasa III

 

W klasach IV-VI nagrodzono:

 

I miejsce- Joanna Stępnik - klasa VI
II miejsce - Wiktoria Komisarek – klasa IV
III miejsce – Nikola Olejnik - klasa VI.

 

Turniej Wiedzy Pożarniczej:

I miejsce Damian Kłys. Drużyna w tym turnieju, to: Damian Kłys, Maciej Nowak i Bartosz Stefański

Wojewódzki Turniej Wiedzy Pożarniczej: Damian Kłys - miejsce VI

 

Wyróżnienie w konkursie "Koła i okręgi":

Nikodem Ołdak

 

 Sztafetowe biegi przełajowe "Biegiem na wagary"

Drużyna naszej szkoły uzyskała miejsce VI: Jarosław Kopka, Bartosz Stefański, Joanna Stępnik, Kamil Soszyński, Amelka Michalska, Wiktoria Komisarek, Damian Kłys, Nikola Olejnik i Klaudia Animicka.

 Konkurs wielkanocny:

I miejsce: Malwina Olejnik kl.I

II miejsce: Igor Dzierżawski kl.0

III miejsce: Julia Kłys kl. III

Wiosenny konkurs ortograficzny:

I miejsce: Aleksandra Stefańska kl. IV

II miejsce: Maciej Nowak kl. VI

III miejsce: Damian Kłys kl. VI

 

Konkurs „Wiosna wokół nas” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Strzelewie:

Miejsce II – Zofia Michalska z klasy III

Miejsce III – Maja Adamek z klasy II

Miejsce III – Joanna Stępnik z klasy VI

Wyróżnienie – Aleksandra Skowrońska z klasy IV

 

Konkurs "Matematyka w Praktyce"

I miejsce:  klasa V,

II miejsce: klasa IV,

III miejsce:  klasa VI.

Konkurs piosenki anglojęzycznej:

Zofia Michalska i Julia Kłys - wyróżnienie.

Leoni Wicińska - udział

Konkurs: "W Krainie Polskich Legend"

Igor Zieliński, Bartosz Syldakt, Ksawier Krawczyk, Łukasz Szafranek, Oliwia Stefańska

Konkurs "Parki Narodowe w Polsce"

Aleksandra Stefańska

Amelka Michalska

Konkurs "Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym"

Miejsce IV: Maciej Nowak, Damian Kłys, Nikola Olejnik, Ola Stefańska

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny:

Miejsce II - Julia Kłys i Igor Zieliński

NAJLEPSZE WYNIKI W NAUCE:

Klasa I: Amelia Adameczek i Oskar Wiciński

Klasa II: Bartosz Syldatk i Igor Zieliński

Klasa III: Julia Kłys i Zofia Michalska oraz Julianna Zielińska

Klasa IV: Amelia Michalska (5,18), Aleksandra Stefańska (5,27) oraz Kacper Nowacki (4,8)

Klasa VI: Damian Kłys (5,36) i Maciej Nowak (4,81)

MISTRZ PRACOWITOŚCI: 

Wiktoria Szymańska

ORDER RADOŚCI:

Dominik Michalski