Witamy na naszej stronie

Konkursy i zawody sportowe 2017/2018

Konkurs na najwyższą frekwencję:

Miejsce

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Styczeń

I

 kl. II - 97,40%

 kl. IV - 96%  kl. I - 99,3%  kl. ! - 94,8%  kl. IV - 98,07%

II

 kl. I  - 97,00%

 kl.VI - 94%  kl. IV - 94,41%  kl. IV - 98,35%  kl. I - 94,8 %

III

 kl. IV - 96,59%

 Kl. II - 91,85%  kl. III - 91,33%  kl. V - 94,15 %  kl. V - 88,39 %

IV

 kl. VI - 92,96%

 kl. I - 91,1%  kl. II - 90,4%  kl. III - 89,23 %  kl. VII - 88%

V

 kl. V  - 92,79%

 kl.V - 90%  kl.V - 90,2%  kl. II - 86,30%  kl. II - 86,36 %

VI

 kl. III - 91,00%

 kl. III - 89%  kl. VI - 87,61%  kl. VII - 81,95 %  kl. III -80,95%

VII

 kl. VII - 84,16%

 kl. VII - 79% kl. VII - 80,08%  kl. VI - 77,95 %

 kl. VI - 78,05 %

 

Miejsce

Luty

Marzec

I

kl. III - 95,6%

Kl. VI – 95%

II

kl. IV - 87,7%

Kl. II – 90,5%

III

kl. I - 86,6%

Kl. III – 85,2%

IV

Kl. II - 82,7%

Kl. IV – 84,9%

V

kl. VII - 82%

Kl. VII – 78,3%

VI

kl. VI - 78,5%

Kl. I – 77%

VII

Kl. V - 76,8%

Kl. V – 74,9%


Mistrz tabliczki mnożenia:

regulamin_frekwencje_w_szkole.docx

  mistrz_konkurs_matematyczny.docx

 

Mistrz tabliczki

Październik - I edycja

Grudzień - II edycja

Luty - III edycja

Marzec - IV edycja

V

Amelia Michalska

Aleksandra Stefańska

Amelia Michalska

Amelia Michalska

VI

Ksawier Krawczyk

Nikodem Ołdak

Klaudia Animucka

Nikodem Ołdak

VII

Maciej Nowak

Damian Kłys

Danian Kłys

Damian Kłys,
Maciej Nowak

Biegi uliczne:

1 października 2017 roku

I miejsce - Nikola Olejnik w kategorii dziewcząt gimnazjum.

Jesienny Bukiet:

Pierwsze miejsce: Joanna Stępnik

Wyróżnienia: Aleksandra Skowrońska, Paweł Wolski, Adrian Turski, Bartosz Stefański, Maja Adamek, Julianna Zielińska, Oskar Wołk

Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Unihokeju - Miejsce III

Drużyna chłopców: Kamil Soszyński, Michał Ługowski, Przemysław Animucki, Michał Ługowski, Paweł Wołk, Łukasz Szafranek, Nikodem Ołdak, Ksawier Krawczyk i Szymon Jankowski.

Cukierek odrzuć hop - cukrzycy powiedz stop

Oliwia Macała - wyróżnienie

Konkurs wiedzy o symbolach narodowych:

Mistrzowie:

Zofia Michalska z klasy IV,  

Aleksandra Stefańska oraz Amelia Michalska z klasy V,

Ksawier Krawczyk i Łukasz Szafranek z klasy VI, 

Damian Kłys z klasy VII.

Konkurs plastyczny na Godło Polskie:

W kategorii klas 0 – III wyróżnienie uzyskał Bartosz Syldatk z klasy III, Maja Adamek z klasy III, Miłosz Karasiński z klasy I oraz Amelka Kłys z klasy 0.

W kategorii klas IV – VII wyróżnienie uzyskała Joanna Stępnik z klasy VII,  trzecie miejsce – Adrian Turski i Oskar Wołk oraz Julianna Zielińska z klasy IV, drugie miejsce – Oliwia Stefańska, pierwsze miejsce – Maciej Pietruczyk z klasy V.

Zawody w tenisie stołowym:

dziewczęta: Nikola Olejnik i Amelia Michalska - II miejsce,

chłopcy: Damian Kłys i Łukasz Szafranek - IV miejsce.

Konkurs Bajkowe Mikołajki:

I miejsce uzyskały drużyny: 0-I, IV – V;

 II miejsce zajęła drużyna VI – VII,

III miejsce zajęła drużyna II – III.

Konkurs „Czytam wszędzie”

I miejsce uzyskał Dominik Michalski,

II miejsce – Bartosz Syldatk,

III miejsce Zofia Michalska.

 Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego:

Krzysztof Sulikowski z klasy III - IV miejsce ,

Michał Ługowski z klasy V - III miejsce,

Maciej Nowak z klasy VII - II miejsce,

Damian Kłys z klasy VII - I miejsce.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Goleniowskiego w tenisie stołowym dziewcząt.

Skład drużyny to: Amelia Michalska, Aleksandra Stefańska oraz Nikola Olejnik.

Konkurs „Recyklingowe kartki i ozdoby świąteczne”:

I miejsce - Amelia Michalska

Konkurs "Jestem bezpieczny w domu, szkole i na ulicy"

I miejsce: klasa VII, klasa II

XII festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej "Gwiazdka 2018"

III miejsce - Oliwia Macała, Leoni Wicińska, Wiktoria Komisarek, Aleksandra Stefańska, Zisia Michalska, Amelia Michalska, Natalia Kania

SEMESTR I Mistrz Pracowitości:

Wiktoria Szymańska, Maja Adamek, Oliwia Stefańska

Order Radości:

Kacper Nowacki, Igor Zieliński, Wiktoria Szymańska

Najwyższa frekwencja: klasa IV - 96,4%

Najwyższa średnia ocen: klasa V - 3,99

Uczniowie ze 100% frekwencją:

Miłosz Karasiński – klasa I

Amelia Adameczek – klasa II

Maja Adamek – klasa III

Kewin Macała – klasa IV

Wiktoria Komisarek – klasa V

Oliwia Macała – klasa V

Łukasz Szafranek – klasa VI

Stypendium Naukowe: Aleksandra Stefańska - 5,09, Amelia Michalska - 5,0

II semsstr:

Mistrz ortografii Ziemii Nowogardzkiej:

Jarosław Kopka - wyróżnienie

V Memoriale im. Grzegorza Górczewskiego

Dziewczęta III miejsce: Joanna Stępnik, Nikola Olejnik, Amelia Michalska

Chłopcy II miejsce: Maciej Nowak, Damian Kłys, Jarek Kopka

Maciej Nowak - I miejsce w skaku wzwyż.

Matematyczne Asy z piątej klasy

Amelia Michalska, Aleksandra Stefańska, Paweł Wolki - III miejsce drużynowe

 Szkolny konkurs matematyczny "Bryły"

I miejsce - klasa VII

  mistrz_konkurs_matematyczny.docx

Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

I miejsce - Damian Kłys

IV miejsce - Michał Ługowski

V miejsce - Amelia Michalska

 Szkolny konkurs recytatorski "W krainie poezji"

Kat:0 - III

I miejsce: Zuzanna Worona z kl.II

II miejsce: Amelia Kłys z kl.0 i Hanna Jeziorska z kl. II

III miejsce: Amelia Adameczek z kl. II

Kat: IV - VII

I miejsce: Julia Kłys z kl. IV

II miejsce: Julianna Zielińska z kl. IV

III miejsce: Klaudia Animucka z kl. VI

W zgodzie z naturą - konkurs I - III Ekofilm

Drużyna: Igor Zieliński, Amelia Adameczek i Paweł Stefański - miejsce VI

"Mały mistrz kuchni"

I miejsce: Nikola Olejnik, Damian Kłys i Joanna Stępnik

"Zagrożone gatunki zwierząt i roślin w Polsce" - konkurs Ekofilm

Maciej Pietruczyk - wyróżnienie

"Mistrz Ortografii"

IV - V - Oliwia Stefańska

VI - VII - Maciej Nowak

"Fotograficzny konkurs matematyczny"

Julianna Zielińska i Nikodem Ołdak - wyróżnienia

Turniej wiedzy o ruchu drogowym

Nikola Olejnik, Jarek Kopka, Aleksandra Stefańska - miejsce VII

Nowogard - przeszłość i teraźniejszość

III miejsce zajęła Zosia Michalska

wyróżnienia-Julianna Zielińska i Szymon Jankowski

Woda źródłem życia

Julianna Zielińska i Adrian Turski - III miejsce

Finale Wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega Pożarom"

III miejsce - Damian Kłys

Parki Narodowe Polski

Amelka Michalska, Aleksandra Stefańska - III miejsce

album "Zwierzęta i Rośliny lasu"
Adriana Turskiego  - II miejsce,

wyróżnienia dla Rafała i Macieja Pietruczyków oraz Leoni Wicińskiej

konkursie fotograficznym "Drzewa i kwiaty w moim regionie"

- wyróżnienie dla Adriana Turskiego

"Przyroda wokół mnie"- konkurs fotograficzny

- wyróżnienie dla Szymona Jankowskiego