Witamy na naszej stronie

Konkursy i zawody sportowe 2018/2019

Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej

Igrzyska Dzieci - miejsce VIII

Igrzyska Młodzieży szkolnej - miejsce VII

Konkurs na najwyższą frekwencję:

Miesiąc

Wrzesień

Październik

Listopad

Grudzień

Styczeń

Luty

Marzec

Kwiecień

I miejsce

 kl. II - 98,8%

kl. II, III, IV - 97,7%

Kl. II - 96,96%

kl. II - 99,24%

kl.V - 98,05%

kl.IV - 99,61%

kl.IV - 98,28%

kl.I, II, III - 100%

II miejsce

 kl. VII - 98%

kl. VI - 97,2%

kl. III - 96,75%

kl. IV - 95,60%

kl.I - 94,90%

kl. II - 95,40%

kl. II - 97%

kl.V - 97,68%

III miejsce

 kl. I, kl. III - 97%

kl. I - 95,7%

kl. I - 93,12%

kl. III - 92,75%

kl.III - 94,83%

kl. V - 95,00%

kl. III - 96,09%

kl.VIII - 94,12%

IV miejsce

 kl. 96% - 96%

kl. V - 91,9%

kl. VI - 91,44%

kl. I - 87,37%

kl. II - 94%

kl.VIII - 94,79%

kl. V - 94,75%

kl.VI - 92,47%

V miejsce

 kl. IV i VIII - 93%

kl. VII - 86,9%

kl. IV - 90,32%

kl. VI - 84,96%

kl.IV - 89,98%

kl.VI - 89,93%

kl. VI - 93,18%

kl.VIII - 91,17%

VI miejsce

 kl. VI - 91%

kl. VIII - 86,5 %

kl. V - 89,3%

kl.VIII - 84,90%

kl.VI - 87,87%

kl.III - 89,89%

kl. VIII - 96,91%

kl.IV - 90.65%

VII miejsce

 -

-

kl. VII - 86,81%

kl. V - 80,15%

kl.VII - 86,85%

kl. VII i kl. I - 87,39%

kl. I - 85%

kl.

VIII miejsce

 -

-

kl.VIII - 84,73%

kl. VII - 80,10%

kl.VIII - 82,33%

-

kl. VII - 82,94%

kl.

Mistrzostwa Gminy w Unihokeja

III miejsce - drużyna chłopców: Damian Kłys, Bartek Stefański, Jarosław Kopka, Łukasz Szafranek, Filip Jeż, Grzegorz Szafran, Jakub Grzeszczuk, Nikodem Ołdak.

VII miejsce - drużyna dziewcząt: Wiktoria Komisarek, Oliwia Macała, Amelia Michalska, Ola Stefańska, Oliwia Stefańska, Julia Kłys, Zosia Michalska, Leoni Wicińska.

VI miejsce - drużyna chłopców:Paweł Stefański, Igor Zieliński, Kewin Macała, Ksawier Krawczyk, Michał Ługowski, Oskar Wołk, Kamil Soszyński, Paweł Wolski, Szymon Jankowski.

Bieg uliczny Toyota

Amelia Michalska zajęła V miejsce na dystansie 600 metrów.

Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym chłopców - miejsce II

Maciej Nowak i Damian Kłys

W eliminacjach powiatowych w tenisie stołowym  - miejsce VI

Szkolny konkurs "Kocham Cię Polsko"

I miejsce - Natalia Kania, Kacper Nowacki, Maciej Pietruczyk

Mistrz Tabliczki Mnożenia

 

ETAP I  ETAP II ETAP III    
Igor Zieliński - kl. IV  Bartosz Syldatk - kl. IV  Igor Zieliński - kl. IV    
Natalia Kania - kl. V  Julia Kłys - kl. V  Julia Kłys - kl. V    
Amelia Michalska - kl. VI  Rafał Pietruczyk - kl. VI  Rafał Pietruczyk - kl. VI    

Kolorowa Jesień

Miejsce I – Mikołaj Stępnik

Miejsce I – Piotr Michalik

Miejsce III – Nikola Wołk

Zjadamy witaminki

I miejsce – Kacper Michalski

II miejsce – Amelia Kłys

III miejsce – Nikola Zakrzewska

Wyróżnienie – Joanna Stępnik, Milena Kowalska

Igrzyska - Mistrzostwa Gminy w tenisie stołowym:

dziewcząt

II miejsce - Aleksandra Stefańska i Amelia Michalska

chłopców:

IV miejsce - Kamil Soszyński i Michał Ługowski

Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym dziewcząt

II miejsce: Amelia Michalska i Aleksandra Stefańska

Powiatowe Mistrzostwa w Tenisie Stołowym

VI miejsce - Damian Kłys i Maciej Nowak

Międzyszkolny konkurs „Choinka Bożonarodzeniowa”

I miejsce - Piotruś Karaś

szkolnym konkursie na najpiękniejszą kartkę Bożonarodzeniową

w kategorii klas IV – VIIIi

I miejsce – Julianna Zielińska

II miejsce – Paweł Wolski

III miejsce – Julia Kłys

Wyróżnienie – Leoni Wicińska

W kategorii klas 0 – III:

I miejsce – Amelia Kłys

II miejsce – Zuzanna Kubiak

III miejsce – Wiktoria Szymańska

Wyróżnienie – Zuzanna Worona

Zimowy Turniej Tenisa Stołowego
kat. IV -VI:
pierwsze miejsce -  Amelia Michalska,
drugie miejsce – Michał Ługowski,
trzecie miejsce – Wiktoria Komisarek.
Kat VII - VIII:
pierwsze miejsce – Maciej Nowak,
drugie miejsce – Damian Kłys,
trzecie miejsce – Nikola Olejnik.

Konkurs Łamigłówek:
Pierwsze miejsca otrzymali:
Wiktoria Szymańska, Julia Kłys oraz Nikola Olejnik
Styczniowy Mistrz Łamigłówek:

W kl. III-IV- Amelia Adameczek z klasy III

W kl. V-VI- Julia Kłys z klasy V

W kl. VII-VIII- Nikola Olejnik z klasy VIII

Międzyszkolny konkurs "Przyroda wokół nas"

w kat. klas 0-I: II miejsce zajęła Hania Pawliszak

w kat. klas II - III: II miesce zajął Kacper Szwajłyk

"Jestem bezpieczny w domu, szkole i na ulicy"

I miejsce klasa VIII - Damian Kłys i Bartosz Stefański

Podsumowanie I semestru:

Stypendium za wyniki w nauce i wzorowe zachowanie:

Aleksandra Stefańska -5,09

Mistrz Pracowitości:

Oskar Wołk z klasy IV

Najsympatyczniejszy uczeń:

Aleksandra Stefańska oraz Jakub Grzeszczuk

Klasa z najwyższą średnią ocen - 4,16 to klasa V

Klasa z najwyższą frekwencją  to klasa II

Uczniowie ze 100% frekwencją w semestrz :

Jan Ługowski- klasa I

Igor Zieliński- klasa IV

Julia Kłys- klasa V

Oliwia Macała – klasa VI

Najlepszy czytelnik:

Paweł Stefański

Piękna Nasza Polska Cała

Certyfikat udziału w projekcie

wojewódzkim konkursie wiedzy o Unii Europejskiej

Bartosz Stefański - wyróżnienie

VI Memoriał Grzegorza Górczewskiego w skoku wzwyż

kat. dziewcząt - VIII miejsce

kat. chłopców - VI miejsce

Maciej Nowak - III miejsce indywidualne (skoczył na wysokość 144cm)

 

Dyplomy i nagrody przyznane zostały uczniom za najbardziej wytrwałe rozwiązywanie zadań:

W kat. uczniów I – III

I miejsce – Amelia Adameczek;

II miejsce – Wiktoria Szymańska;

III miejsce – Zuzanna Worona;

 

W kat. uczniów IV – VIII

I miejsce – Kacper Nowacki;

II miejsce – Julia Kłys;

III miejsce – Zofia Michalska;

Mistrzem Sudoku została Oliwia Macała.

Wicemistrzem Pamięci liczby π został Kacper Nowacki, który zapamiętał aż 72 cyfry po przecinku.

Mistrzem Pamięci liczby π została Aleksandra Stefańska, która zapamiętała 74 cyfry.

W konkursie „Jeden z dziesięciu”  zwyciężyli:

I miejsce – Julia Kłys;

II miejsce – Igor Zieliński;

III miejsce – Maciej Pietruczyk;

 Konkurs Ortograficzny:

I miejsce: Aleksandra Stefańska

II miejsce: Damian Kłys

III miejsce: Maciej Nowak

Wojewódzki etap "Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej":

III miejsce Damian Kłys

Konkurs Międzyszkolny "Kartka urodzinowa dla królowej Elżbiety"

II miejsce: Julianna Zielińska

Wyróżnienie: Zofia Michalska

Konkurs KRUS „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje, a dziecko obserwuje”

wyróżnienia: Kacper Nowacki oraz Nikola Wołk.

Gminny konkurs "Pies to nie tylko maskotka, ale też obowiązek"

I miejsce: Aleksandra Stefańska (kat. klas V - VI)

Stypendium Naukowe ufundowane przez Pana Euzebiusza Adamskiego:

Julia Kłys, Julianna Zielińska, Aleksandra Stefańska, Igor Zieliński oraz Damian Kłys.

Order Najsympatyczniejszego ucznia:   Aleksandry Stefańskiej oraz  Kuby Grzeszczuka.

Mistrzem pracowitości roku 2018/2019 została Maja Adamek.

 

 100% frekwencja: Oliwia Macała, 

 

 Najwyższa Frekwencja w szkole 98% - klasa II.

 

Najwyższa średnia w szkole:  klasa V - średnia 4,26