15 czerwca 2017 21:58 | Aktualności

Przedstawienie w języku angielskim

Dn. 14 czerwca uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć  przedstawienie anglojęzyczne pt. „At the restaurant” , które zostało przygotowane przez uczniów klasy IV w ramach zajęć dodatkowych z języka angielskiego.  Aktorami w przedstawieniu byli: Szymon Janowski w roli kelnera, Paweł Wolski i Wiktoria Komisarek w rolach gości restauracji. Przedstawienie miało charakter humorystyczny prezentujący zmagania roztrzepanego kelnera z bardzo wymagającymi klientami restauracji. W scenariuszu wykorzystano nie tylko wyrażenia językowe typowe dla zachowań w restauracji, ale również wyrażania związane ze składaniem  reklamacji zamówienia, które nie spełniało oczekiwań klientów. Ostatecznie uciążliwość klientów spowodowała zaniechanie dalszych starań kelnera. Na koniec przedstawienia uczennice klasy III zaśpiewali angielską piosenkę „Pizza, pizza”.