23 sierpnia 2017 13:54 | Aktualności

Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Dnia 4 września spotkaliśmy się na uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego 2017/2018. Rok ten będzie dla nas wyjątkowy ze względu na przeprowadzoną reformę oświaty, która przekształciła naszą szkołę w ośmioklasową szkołę podstawową.

Pani dyrektor przekazała nam istotne informacje dotyczące zmian i przedstawiła man nazwiska nowych nauczycieli uczących w naszej szkole przedmiotów takich jak: chemia, biologia, geografia, historia, j. niemiecki oraz zajęcia z logopedą.

Podczas apelu wręczone zostały nagrody dla pani mgr Bożeny Piotrowskiej  z okazji jubileuszu 35 lecia pracy zawodowej oraz dla pani mgr Renaty Góreckiej z okazji jubileuszu 30 lecia pracy zawodowej. Gratulujemy wytrwałości i życzymy dalszych sukcesów!

Po apelu spotkaliśmy się w klasach z  kolegami, koleżankami oraz wychowawcami. Wypoczęci po wakacjach mamy zamiar sumiennie przykładać się do nauki.