17 września 2017 09:29 | Aktualności

Pokaz tańca współczesnego

Dznia 14 września odwiedzili naszą szkołę tancerze ze szczecińskiego Centrum Tańca Szczepan. Artyści zaprezentowali taniec wraz z elementami lekcji edukacyjno - integracyjnej dotyczącej rodzajów emocji oraz roli pomagania innym.Podczas pokazu zaprezentowane były emotikonki odzwierciedlające: strach, smutek, radość, ekscytację i gniew. Uczniowie mieli również okazję nauczyć się prostej choreografii do piosenki Ewy Farnej  "Bumerang" oraz wspólnie ją zatańczyć. Tancerze Centrum Tańca Szczepan zapraszają wszystkich uczniów na taneczne zajęcia, które będą odbywać się w naszej szkole. Chętni uczniowie proszeni są o złożenie deklaracji w ciągu 3 dni od pokazu tańca u swojego wychowawcy, lub przez internet www. ctszczepan.pl lub telefonicznie 500360217. Miesięczny koszt uczestnictwa dziecka w zajęciach to 35zł.