10 stycznia 2018 21:00 | Aktualności

Jak bawiliśmy się na balu karnawałowym?

Styczeń jest miesiącem karnawałowym, więc i w naszej szkole uczniowie poddali się atmosferze tańców i harców podczas wczorajszego balu. Uczniowie zadbali o barwne przebrania, szalone fryzury, a także pomalowane twarze, co wprowadziło nas w wesołą atmosferę.

Rolę DJ-a podczas balu pełnił p. Łukasz Włodek, który trafnie dobierał muzykę i organizował różne formy zabawy, aby zaangażować jak najwięcej uczniów. W trakcie balu była też możliwość wykazania się swoim talentem wokalnym śpiewając karaoke znanych i lubianych przez wszystkich piosenek, które na specjalnie życzenie uczniów klas IV i V przygotowały p. Sylwia Piwko i p. Magda Sawicka. Odważni wokaliści zostali nagrodzeni cukierkami.

Wszyscy uczniowie podczas balu mieli zapewniony poczęstunek w formie smacznych kanapek zorganizowany przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.