13 stycznia 2018 13:01 | Aktualności

UDANYCH i BEZPIECZNYCH FERII ZIMOWYCH !!!

W ostatnim dniu przed feriami wszyscy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu z przedstawicielem Komisariatu Policji w Nowogardzie – p. Klaudią Gieryń, na którym omówiona została problematyka związana z  bezpieczeństwem w czasie ferii, a zwłaszcza podczas zabaw i sportów zimowych.

Uczniowie zostali poinformowani o zagrożeniach jakie niesie ze sobą zabawa na zamarzniętych jeziorach, stawach, rzekach, czy też ulicach, oraz że na sankach można zjeżdżać jedynie z górek, które nie kończą się ulicami, drzewami, bądź rzekami.

Dodatkowo uczniowie uczestniczyli  w klasach na pogadankach z wychowawcami nt. bezpieczeństwa podczas ferii.

Miejmy nadzieję, że wszyscy uczniowie wezmą sobie do serca przekazane informacje dot. bezpieczeństwa.